Loosimäng! Auhinnaks 25€ väärtuses klambreid

08.05.2019

wolfcraft loosib oma Facebooki fännilehel põneva loosimängu raames välja 25€ väärtuses auhindu!

Osale kohe siin: https://www.facebook.com/wolfcraft.Eesti/posts/2224708410942057

 

Kampaaniamängu reeglid: 

 
 1. Kampaania “Liitu wolfcrafti kogukonnaga” (edaspidi Kampaaniamäng) korraldaja on AS Tooma Tööriist (edaspidi Korraldaja), Harjumaa, Tallinn, Männiku tee 107, 11215, e-post info@toomatool.ee
 
 2. Kampaaniamäng toimub perioodil 09.05.2019. - 12.05.2019. 
 
 3. Kampaaniamängus osalevad kõik täisealised füüsilised isikud, kes on eelnimetatud perioodil wolfcrafti Facebooki fännilehe lisanud „Meeldivaks“, on jaganud kampaaniamängu postitust oma ajajoonel, lisanud kampaaniamängu postituse alla kommentaaridesse õige vastuse ning kes auhinna loosimise kuupäeval vastavad eelnimetatud tingimustele. Isik saab kampaanias osaleda vaid ühe korra. 

Kampaaniamängus ei saa osaleda juriidilised isikud, alla 18-aastased isikud ning AS Tooma Tööriist töötajad ja nende pereliikmed.
 
 4. Kampaaniamängus osalemiseks peab osaleja lisama wolfcrafti Facebooki fännilehe „Meeldivaks“, jagama kampaaniamängu postitust oma ajajoonel ja lisama kampaaniamängu postituse alla kommentaaridesse vaasis oleva klambrite arvu.
 
 5. Kampaaniamängu auhinnaks on wolfcrafti poolt valik klambreid väärtusega 25€. Auhinna maksumust ei hüvitata rahas. 
 
 6. Kampaaniamängu võitja loosimine toimub 16.05.2019. Võitja selgitatakse juhusliku valiku alusel punktis 3 nimetatud tingimustele vastavate ja õigesti vastanute vahel. Kampaaniamängu võitja eesnimi avaldatakse wolfcrafti Facebooki fännilehel. Auhind antakse võitjale üle aadressil Männiku tee 107 või saadetakse võitja soovitud aadressile kulleriga.   
 
 7. Kui pärast auhinna loosimist selgub, et võitja ei vasta punktis 3 nimetatud tingimustele, loosib Korraldaja uue võitja. Korraldajal on auhinna üleandmisel õigus kontrollida, kas võitja on täisealine ning vajadusel nõuda isikut tõendava dokumendi esitamist. 
 
 8. Korraldaja võtab võitjaga ühendust 7 päeva jooksul alates loosimisest. Kui Korraldajal ei õnnestu võitjaga ühendust saada 14 päeva jooksul alates loosimisest, loosib Korraldaja välja uue võitja.