Garanteeritud täpsus

 

Measuring-Campaign_Header-Landingpage_1960x600px_PRO_CAM_OMA_GRA_TPL_2023-08 INFLUENCERS EE.jpg (164 KB)

 

Rõõm ehitamisest, kui mõõtmine on täpne!

Wolfcrafti nutikate mõõtmislahendustega lihtsustame tööd DIY-projektidega. Olgu tegemist mõõtmise, ülekandmise või märgistamisega - me kõrvaldame veaallikad ja võimaldame igal kasutajal olla täpne. Pikkuste, nurkade ja muude mõõtmete õige määramine ja ülekandmine on iga eduka DIY-projekti alus. Paljud mõõtmisülesanded on aga keerulised ja nõuavad oskusteavet, harjutamist ja kindlat kätt. See tekitab probleeme eelkõige kogenematutele kasutajatele ja heidutab paljusid tavakasutajaid kohe mõne projekti alguses. Õiged mõõtmised on projekti õnnestumise põhieeldus - valed mõõtmised seevastu raiskavad aega, põhjustavad lisakulusid ja muutuvad seega iga kodu- ja käsitööettevõtja jaoks pettumuse allikaks.

Näpunäide: Isegi keerulised mõõtmised ei ole meie mõõtmisvahenditega probleemiks. Proovige need kohe ära.

Mõõtmisvahenditest lühidalt 

                        

16205-40-5208000.jpg (70 KB) 11550-40-5205000u-1.jpg (32 KB) 17642-40-6958000.jpg (69 KB)

                                                                         

                        Vaata lisaks                            Vaata lisaks               Vaata lisaks

 

Nurkade mõõtmine ja märkimine: Kokkupandav mõõteriist pindade ja kolmemõõtmeliste detailide mõõtmiseks

VARIO 3D ja VARIO 3D PRO mõõtmis- ja märgistamisnurgad on universaalsed projektiabimehed mõõtmisteks tasastel pindadel ja kolmemõõtmelistel töödeldavatel detailidel. Tänu kokkupandavale mehhanismile saab neid kasutada erinevate nurkade all. See teeb mõõtmiste ülekandmise lihtsaks kandiliste puidupuude, torude jne. puhul. Kokkuvoldituna saab neid kasutada nagu komplektiruutu.

VARIO 3D  VARIO 3D PRO 
csm_5209000_PRO_PHO_APL_POR_19_2022-08_74ce4ec724.jpg (50 KB)

Millimeeterskaala, 45° ja 90° nurkade punktid ning skaala mis tahes nurga jaoks 0° kuni 180° võimalda - vad täpset joondamist ja täpseid märgistusi. Lisaks saab mõõte- ja märkimisnurka kasutada märkimis - joonlauana täiuslike paralleelsete joonte märkimi -seks. Sirkli funktsiooni abil saate sekunditega joonistada kuni 80 mm raadiusega ringe.
PRO-versioonil on kaks lisafunktsiooni: integreeritud keskpunkti otsija aitab teil määrata täpse keskpunkti ümmargustele detailidele, mille läbimõõt on kuni 70 mm. Integreeritud nöörloodi abil saate lugeda nurkade kraade, nt kaldkatustel, otse nurgaskaalalt.
 
 
Vaata lisaks Vaata lisaks

 

 

Terasest universaalne nurgik ja märgistusmall: teie usaldusväärsed kaaslased kõigis projektides

Terasest universaalne nurgik ja märgistusmall on mitmefunktsionaalne tööriist. Universaalne nurgik/mall võimaldab hõlpsalt määrata vahemaid ja teha nurgamõõtmisi. Tänu tugevale plastikust piirajale ja saab läbi aukude pliiatsiga lihtsalt tõmmata paralleelseid jooni. Eemaldades piiraja ja kinnitades nurgiku detaili külge, saab samal viisil tõmmata ka ringjooni. Nurga mõõteskaalal olevad kaks fikseeritud raadiust võimaldavad kiirelt üle kanda kõverusi, nt laudade ümarate nurkade jaoks. Nurgik muutub kiiresti asendamatuks laminaadi paigaldamisel või mööbli valmistamisel. Selle abil saab ka täpselt märgistada kohad aukude puurimiseks peidetud uksehingede paigaldamiseks. 

 

Nutikad lisatarvikud mõõdulindi asemele

Nutikate lisatarvikutega saate laiendada tollipulga funktsionaalsust, kasutades seda märgistusmõõturina, loodimise või sisemõõdu võtmise adapterina.

csm_5221_WOLFCRAFT_Messen_11.10.2017_DSC2356_8cee96f260 (1).jpg (46 KB)

Märgistamiseks või paralleeljoonte tõmbamiseks

Piltide ja töödeldavate detailide horisontaalseks joondamiseks, kasutades loodimisadapterit.


Sisemõõdu võtmise adapter võimaldab hõlpsasti saada täpseid mõõtmisi raskesti ligipääsetavates kohtades, nt kapid, sahtlid.

Vaata lisaks Vaata lisaks Vaata lisaks

                                                                        

3D Nurgik: Kolmemõõtmeliste detailide mõõtmine

3D nurgik on valmistatud kvaliteetsest plastikust ja sellel on tänu millimeetri- ja nurgaskaaladele lai kasutusala. See märgistusvahend võimaldab teil hõlpsalt võtta mõõdud ja kanda need üle taladele, torudele ja kolmemõõtmelistele töödetailidele. Selle ristkülikukujuline geomeetria võimaldab teil teha täpseid märgistusi ümber nurkade - ideaalne viis nurga ülekandmiseks töödeldava detaili kahele küljele. 

Tänu 45° ja 90° nurkade piiripunktidele ning skaalale vabade nurkade jaoks vahemikus 0° kuni 90° olete kõigeks valmis. 3D nurgik pakub teile usaldusväärset märgistusmõõturit paralleelsete joonte märgistamisel. Samuti on see varustatud puuri läbimõõdu kiireks määramiseks mõeldud puurimõõturiga.

Reguleeritav eerungikast: Toanurkade mõõtmine

Reguleeritav eerungikast täpseks mõõtmiseks ja saagimiseks on nutikas 2-ühes toode, mis tagab teile ideaalselt sobivad põrandaliistud, kaotades vajaduse nurgamõõturi järele. Samuti säästate end tüütust ja vigadele kalduvast ülesandest õige nurga ülekandmisest saele. Mõõtke nurgad 85-180° mugavalt kahe liikuva saekasti abil. Teises etapis asetage põrandaliist ettenähtud juhikusse ja saagige käsisae abil. Automaatne nurga poolitaja, mis kasutab 2 juhikut, tagab täpsed nurgamõõdud. Kasutades reguleeritavat eerungikasti, saavutate täiuslikud põrandaliistude üleminekud isegi kõige viltumates nurkades, mida vanad hooned pakuvad.

 

Kontuurkamm: Lõikejälgede kopeerimine ja ülekandmine

Kontuurkamm on ideaalne tööriist kui vaja lõikejälge kopeerida ja need üle kanda töödeldavale detailile. Näiteks siis, kui paigaldate laminaatplaate ja et need sobituksid ümber küttetorude või muude takistuste. Mõõtmisvead ja ebatäpsused kuuluvad minevikku.

 


ikejälje kopeerimine

Lõikejälje ülekandmine
Kontuurkamm on ideaalne eelkõige laminaadi ja plaatide täpseks paigaldamiseks, nt ümber küttetorude ja muude takistuste. Seejärel saate lõikejälje üle kanda töödeldavale tootele. Mõõtmisvead ja ebatäpsused kuuluvad minevikku.

 

Reguleeritav kontuur ja märkenurgik: Põrandate paigaldamise ja mööbli ehitamise abivahendid

Reguleeritav kontuur ja märkenurgik on nutikas lahendus nurkade mugavaks mõõtmiseks koos hilisema ülekandmisega töödeldavale detailile - ideaalne põrandate paigaldamisel või mööbli ehitamisel. 

 

Esimene samm on lükata kaks plastmassist jalga seina nurka ja joondada   need piki seinu. Nende kinnitamiseks kasutage lukustushooba. Hoob on konstrueeritud nii, et seda saab hõlpsasti kasutada vaid ühe käega mõlemalt poolt, isegi kitsastes tööpiirkondades.
Järgmine samm on nurgamõõturi paigutamine oma töödeldavale detailile ja nurga märkimine. Nurgamõõtur sobib ideaalselt ka kraapimismõõturina (paralleelsete joonte märgistamiseks). Seda hõlbustab liikuvate jalgade skaala ja pliiatsi jaoks ettenähtud juhteava. Lihtsalt asetage stopper, sisestage pliiats ja tõmmake nurgamõõtur üle tooriku.
 

 

Sügava augu täitepliiats

Märgete tegemiseks ligipääsmatutes kohtade

Vaata lisaks

 

 

Vajad inspiratsiooni?

 Vaadake neid projekte